Atribuită Anunț de participare

,,ACHIZITIE, MONTAJ SI PUNERE IN FUNCTIUNE BIURETE DIGITALE (2 BUCATI) PENTRU LABORATOARELE DE CALITATEA APEI VOILA SI MOVILA VULPII”

Număr anunț
CN1085587
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.09.2025 15:20
Anunț de atribuire
CAN1158065
Termen limită
21.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255533

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.