Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de achizitie publică de stimulatoare cardiace permanente bicamerale
- Număr anunț
- CN1085550
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33182210-4 · Stimulator cardiac (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815.040 RON
- Valoare atribuită
- 836.940 RON
- Data publicării
- 16.09.2025 10:28
- Anunț de atribuire
- CAN1160042
- Termen limită
- 22.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 604613-2025
- Documentație de atribuire
- DF1255393
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
836.940 RON
din 815.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro