Atribuită
Anunț de participare
Dotarea cu echipamente digitale a şcolilor din Comuna PĂUNEŞTI, judeţul Vrancea
- Număr anunț
- SCN1140383
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469.263,06 RON
- Data publicării
- 15.02.2024 08:12
- Termen limită
- 27.02.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1204130
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
EUROLIA ROMTEHNIC SRL CUI RO38202910
Asociați 1
EXPERT SERVICE SRL CUI 15185268
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EUROLIA ROMTEHNIC SRL CUI RO38202910
Asociați 1
EXPERT SERVICE SRL CUI 15185268
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.