Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,5% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE MATERIALE SANITARE SI CONSUMABILE PENTRU BLOC OPERATOR UROLOGIE
- Număr anunț
- CN1085540
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- VAVIAN TRADING SRL (CUI 4281324)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.694.115,20 RON
- Valoare atribuită
- 14.239.251,20 RON 19,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2025 10:28
- Anunț de atribuire
- CAN1158509
- Termen limită
- 21.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 603335-2025
- Documentație de atribuire
- DF1255268
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 3.248.640 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 21 | FIBRE LASER 270 MICROMETRI | 1.681.920 RON | Anulat | — |
| 22 | FIBRE LASER 400 MICROMETRI | 840.960 RON | Anulat | — |
| 23 | FIBRE LASER 600 MICROMETRI | 725.760 RON | Anulat | — |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAB TRANS CONSULT SRL CUI RO17030731
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIMEDICAL S.R.L. CUI 23773102
Valoare atribuită
14.239.251,20 RON
din 17.694.115,20 RON estimat
19,5%
Adjudecat la 80,5% din estimat · economie 3.454.864 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.