Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare autoturisme - 5 bucati
- Număr anunț
- CN1085716
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566.500 RON
- Valoare atribuită
- 565.200 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2025 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1158485
- Termen limită
- 22.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255739
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
565.200 RON
din 566.500 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.