Atribuită Anunț de participare

Echipamente pentru sistem GC

Număr anunț
CN1085665
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
MUSO SRL (CUI 22664921)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.380 RON
Valoare atribuită
52.380 RON
Data publicării
19.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158752
Termen limită
24.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
613836-2025
Documentație de atribuire
DF1255641

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

52.380 RON

din 52.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.