Atribuită
Anunț de participare
Achizitie alimente
- Număr anunț
- SCN1140592
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI 16837815)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204.279,30 RON
- Valoare atribuită
- 639.937,77 RON
- Data publicării
- 19.02.2024 08:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1100240
- Termen limită
- 29.02.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1204471
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODLACTA SRL CUI RO 16837815
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Valoare atribuită
639.937,77 RON
din 204.279,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro