Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

Documentatie de executie pentru statia de uscare gaze naturale cu TEG Danes II

Număr anunț
CN1085852
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
TEAM OIL SRL (CUI 13318953)
Cod CPV
71320000-7 · Servicii de conceptie tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010.000 RON
Valoare atribuită
858.600 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
25.09.2025 08:22
Anunț de atribuire
CAN1159881
Termen limită
03.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256072

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEAM OIL SRL CUI RO 13318953

Valoare atribuită

858.600 RON

din 1.010.000 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 151.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.