Atribuită
Anunț de participare
Pachete software si sisteme informaticeși a echipamentelor în cadrul proiectului ,,Digitalizarea activității Spitalul Clinic Municipal de Urgență Timișoara”
- Număr anunț
- CN1085824
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- PRINTOPIA SRL (CUI 22658113)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.799.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.797.988 RON
- Data publicării
- 25.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1162268
- Termen limită
- 05.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 626544-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256032
Documente
Documentația de atribuire
- 3.FORMULARE.doc.p7s
- ANEXA B-FISA DE DATE.xlsx.p7s.p7s
- Anexa_Fise tehnice-caiet sarcini.doc.p7s
- Caiet sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1256032.pdf
- Matricea de conformitate.docx.p7s
- Metodologia de evaluare-Anexa caiet sarcini.docx.p7s
- MODEL CONTRACT PRODUSE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Subcontractanți 1
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
4.797.988 RON
din 4.799.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro