Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziția de echipamente aferente platformei tip PC2 în cadrul proiectului ”Modernizare sistem comunal integrat de colectare și valorificare a gunoiului de grajd, comuna Sântimbru judeţul Alba” - Buldoexcavator

Număr anunț
CN1086001
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465.393,60 RON
Valoare atribuită
464.880 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
01.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1158251
Termen limită
03.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
642933-2025
Documentație de atribuire
DF1255363

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

464.880 RON

din 465.393,60 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 513,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.