Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare produse -Echipament de laborator 6/2025
- Număr anunț
- CN1085963
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- MECRO SYSTEM SRL (CUI 431712)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 29.09.2025 10:06
- Anunț de atribuire
- CAN1164466
- Termen limită
- 04.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256334
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini analizor-2025-semnat.pdf.p7s
- Declaratie functii decizie-semnat.pdf.p7s
- F5.3Model Contract furnizare Echipamente-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1256334.pdf
- Formulare echipament 6-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECRO SYSTEM SRL CUI RO 431712
Valoare atribuită
35.000 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro