Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Servicii de reparare si intretinere autovehicule multimarca si remorci

Număr anunț
CN1086162
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI 13451525)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060.800 RON
Valoare atribuită
1.965.975,20 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
07.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1160810
Termen limită
06.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
654146-2025
Documentație de atribuire
DF1256881

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 1.965.975,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de reparare si intretinere autocamioane multimarca cu …
2 Servicii de reparare si intretinere autocamioane multimarca cu …
3 Servicii de reparare si intretinere autovehicule multimarca cu … PAUL TRANS SRL 1.965.975,20 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAUL TRANS SRL CUI RO13451525
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.965.975,20 RON

din 2.060.800 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 94.824,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.