În evaluare
Anunț de participare
CONTRACT DE LUCRARI (PROIECTARE, EXECUTIE SI DOTARE) PENTRU REALIZAREA OBIECTIVULUI DE INVESTITII „SUPRAETAJAREA CU 2 NIVELURI (ETAJ 2+3) CU O STRUCTURĂ UȘOARĂ A CORPULUI C5 – DEPRATAMENTUL UPU-SMURD, ÎN VEDEREA EXTINDERII SECȚIEI DE CHIRURGIE VASCULARĂ DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC DE URGENȚĂ BUCURESTI”
- Număr anunț
- CN1086156
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.944.643,38 RON
- Data publicării
- 06.10.2025 11:20
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 24.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 653849-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256902
Documente
Documentația de atribuire
- B1_VOLUMUL I DALI partea 1.rar.p7s
- B1_VOLUMUL I DALI partea 2.rar.p7s
- B1_VOLUMUL I DALI partea 3.rar.p7s
- B1_VOLUMUL I DALI partea 4.rar.p7s
- B2_VOLUMUL II AVIZE SI AUTORIZATII.rar.p7s
- B3_VOLUMUL III FISE TEHNICE DOTARI.pdf.p7s
- B_Caiet de sarcini_proiectare_executie.pdf.p7s
- C_Model Acord contractual.pdf.p7s
- D_Formulare.docx.p7s
- FisaDate_DF1256902.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Asociați 3
PREMIUM WINDOWS & CONSTRUCT SRL CUI 15997362
TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL CUI RO36594214
VAN PROJECT & DESIGN SRL CUI RO 17529295
Subcontractanți 19
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. CUI RO 3149113
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
JOHN SYSTEM SRL CUI RO 30066236
LINKSTAL ENGINEERING SRL CUI 37720019
L ORSO SERVICE SRL CUI RO 8293771
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
MANUFACTURA DE PROIECTE SRL CUI 35913544
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL CUI 25045148
MEDICOMPLEX SRL CUI RO 9919203
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
PRO HART GROUP SRL CUI 22170774
PROTEHCONS SRL CUI 21225910
PTK PROJECT & MANAGEMENT S.R.L. CUI 39815778
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
CLEAN ROOM CONSULTING SRL CUI RO 34806434
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Valoare estimată
54.944.643,38 RON
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentr…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.