Atribuită
Anunț de participare
Reactivi de laborator-Acord Cadru 36 luni -2 (UPU)
- Număr anunț
- CN1086125
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.062.606 RON
- Data publicării
- 06.10.2025 11:19
- Anunț de atribuire
- CAN1159620
- Termen limită
- 05.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 651159-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256726
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Reactivi UPU.pdf.p7s
- FisaDate_DF1256726.pdf
- Model Acord Cadru-reactivi laborator.docx.p7s
- Model Contract subsecvent-.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. CUI RO 28399247
Valoare atribuită
1.062.606 RON
din 932.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro