Atribuită
Anunț de participare
Spectrometru pentru determinarea dimensiunii particulelor
- Număr anunț
- CN1086123
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 46347033)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.215,88 RON
- Valoare atribuită
- 371.200 RON
- Data publicării
- 06.10.2025 11:20
- Anunț de atribuire
- CAN1160457
- Termen limită
- 06.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 651530-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256735
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini_Spectrometru_determ_dimens_partic.pdf.p7s
- Contract furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1256735.pdf
- Formulare_Spectrometru_determ_dimens_partic.docx.p7s
- Instructiuni_pentru_ofertanti_Spectrometru_determ_dimens_partic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. CUI 46347033
Valoare atribuită
371.200 RON
din 371.215,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro