Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

Servicii de curăţenie dormitoare în subunităţile S.R.T.F.C. Galaţi – 2 loturi

Număr anunț
CN1085885
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346.950,52 RON
Valoare atribuită
336.157,57 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
25.09.2025 16:09
Anunț de atribuire
CAN1159241
Termen limită
31.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1256253

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 326.976,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de curăţenie dormitor Depoul Tecuci Astru Grup SRL 79.985,52 RON
2 Servicii de curăţenie dormitor Staţia Mărășești Astru Grup SRL 246.991,20 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

336.157,57 RON

din 346.950,52 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 10.792,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.