Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Suspendată
Anunț de participare
Acord-cadru prestari servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor medicale
- Număr anunț
- CN1086094
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- SuspendatăProcedura e suspendată — de regulă, o contestație în curs.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.429.800 RON
- Data publicării
- 03.10.2025 14:46
- Termen limită
- 07.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 647675-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256623
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
STERILECO S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
VITALIA SALUBRITATE PRAHOVA SRL CUI RO28294780
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECOLOGMED SRL CUI RO 21141541
Subcontractanți 1
VITALIA SALUBRITATE PRAHOVA SRL CUI RO28294780
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
VERTISA ENVIROMENTAL S.R.L. CUI RO38486081
Asociați 1
PRO AIR CLEAN ECOLOGIC S.A. CUI RO 30428603
Subcontractanți 1
VIVANI SALUBRITATE SA CUI RO 14302998
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.