Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
Energie electrica pentru locurile de consum ale Universitatii Nationala de Stiinta si Tehnologie POLITEHNICA Bucuresti – Centrul Universitar Pitesti
- Număr anunț
- CN1086088
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.685.951 RON
- Valoare atribuită
- 1.486.792,80 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2025 14:46
- Anunț de atribuire
- CAN1160935
- Termen limită
- 06.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 649206-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256667
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
1.486.792,80 RON
din 1.685.951 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 199.158,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.