Atribuită
Anunț de participare
,,ACHIZITIE, MONTAJ SI PUNERE IN FUNCTIUNE USCATOARE CU AER CALD’’.
- Număr anunț
- CN1086073
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 02.10.2025 08:33
- Anunț de atribuire
- CAN1158515
- Termen limită
- 07.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256656
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
48.000 RON
din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro