Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Alimente
- Număr anunț
- CN1086273
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- C & M ARTIC IMPORT-EXPORT SRL (CUI 32533710)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.097.336 RON
- Valoare atribuită
- 3.009.885,90 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2025 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164722
- Termen limită
- 20.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 661369-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256942
Documente
Documentația de atribuire
- Alimente cantitati acord cadru.rar.p7s
- FisaDate_DF1256942.pdf
- Formulare-si-modele-documente (1).docx.p7s
- Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti.docx.p7s
- Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 3.097.336 RON Adjudecat: 3.009.885,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lactate, coloniale si produse congelate | 2.820.236 RON | C&M ARTIC IMPORT EXPORT SRL | 2.793.173,90 RON ↓1,0% |
| 2 | Ape minerale si sucuri | 230.200 RON | S.C. Coca-Cola HBC Romania S.R.L. | 169.920 RON ↓26,2% |
| 3 | Produse de panificatie | 46.900 RON | C&M ARTIC IMPORT EXPORT SRL | 46.792 RON ↓0,2% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C & M ARTIC IMPORT-EXPORT SRL CUI RO32533710
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COCA-COLA HBC ROMANIA S.R.L. CUI RO 474152
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
B.P. ANKROB IMPEX S.R.L. CUI 34816209
Valoare atribuită
3.009.885,90 RON
din 3.097.336 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 87.450,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.