Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat
Carburanți auto (benzină și motorină) pe bază de card de credit
- Număr anunț
- CN1086245
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006.212,09 RON
- Valoare atribuită
- 971.701,53 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2025 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159816
- Termen limită
- 06.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1256997
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
971.701,53 RON
din 1.006.212,09 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 34.510,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.