Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Acord cadru 36 luni_Achizitie de combustibili auto alimentati pe baza cardurilor de credit si/ sau a CIP-urilor emise de furnizor

Număr anunț
CN1086236
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800.000 RON
Valoare atribuită
4.792.200 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
08.10.2025 11:46
Anunț de atribuire
CAN1162270
Termen limită
12.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
657996-2025
Documentație de atribuire
DF1256937

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.792.200 RON

din 4.800.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 7.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.