Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,7% sub estimat
PRODUSE ALIMENTARE -LEGUME CONGELATE,ZARZAVAT CRUD SI BORCANE
- Număr anunț
- CN1086225
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.802.868 RON
- Valoare atribuită
- 1.409.417,33 RON 49,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2025 11:46
- Anunț de atribuire
- CAN1157812
- Termen limită
- 27.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 659275-2025
- Documentație de atribuire
- DF1256955
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL CUI RO 6922360
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FALCONS SRL CUI RO 4214864
Valoare atribuită
1.409.417,33 RON
din 2.802.868 RON estimat
49,7%
Adjudecat la 50,3% din estimat · economie 1.393.450,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.