Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
AUTOVEHICULE CU UTILIZARE SPECIALA - AUTOCURATITOR 10 MC
- Număr anunț
- CN1086341
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.520.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163815
- Termen limită
- 24.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 664865-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257395
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.PDF.p7s
- DRAFT CONTRACT.PDF.p7s
- FisaDate_DF1257395.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
16.520.000 RON
din 16.600.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 80.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.