Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

Acord- cadru de furnizare brânzeturi și lactate

Număr anunț
CN1086322
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.157.547,20 RON
Valoare atribuită
2.037.360,12 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
10.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1160505
Termen limită
14.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
667207-2025
Documentație de atribuire
DF1257177

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704

Valoare atribuită

2.037.360,12 RON

din 2.157.547,20 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 120.187,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.