Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de întreținere, reparare și verificare linii și aparate de cale, din subunităţile SRTFC Constanța
- Număr anunț
- CN1086296
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- EURO CONSTRUCT SA (CUI 14882178)
- Cod CPV
- 50225000-8 · Servicii de intretinere a liniilor de cai ferate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496.558,73 RON
- Valoare atribuită
- 496.207 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2025 15:49
- Anunț de atribuire
- CAN1158097
- Termen limită
- 10.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257143
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Valoare atribuită
496.207 RON
din 496.558,73 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 351,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.