Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

CL 4 Facilitati de tratare termica a namolului si lucrari la treapta mecanica SEAU Mohu.

Număr anunț
CN1086283
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Cod CPV
45232420-2 · Lucrari de constructii de statii de epurare a apelor reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.386.928 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
09.10.2025 11:00
Anunț de atribuire
CAN1162315
Termen limită
08.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
661406-2025
Documentație de atribuire
DF1257092

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
MED INSTALATII SRL CUI RO34569281
Asociați 2
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
UTB Envirotec CUI 23049996241

Valoare atribuită

0 RON

din 43.386.928 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 43.386.928 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.