Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANATOMIE PATOLOGICA IMUNOHISTOCHIMIE
- Număr anunț
- CN1086465
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649.927 RON
- Valoare atribuită
- 649.927 RON
- Data publicării
- 14.10.2025 10:33
- Anunț de atribuire
- CAN1160101
- Termen limită
- 21.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1257498
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 649.927 RON Adjudecat: 649.927 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI PUNCTII | 180.900 RON | Altium International SRL | 180.900 RON |
| 2 | Reactivi compatibili sau echivalent cu aparat Bond Max | 469.027 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. | 469.027 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
649.927 RON
din 649.927 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro