Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Furnizarea unei aeronave ultraușoară motorizată clasa avion gata de zbor ( ULM)

Număr anunț
CN1086457
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
MOA-BOATS SRL (CUI 3838665)
Cod CPV
34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
396.800 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
14.10.2025 09:31
Anunț de atribuire
CAN1159152
Termen limită
18.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257483

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOA-BOATS SRL CUI RO3838665

Valoare atribuită

396.800 RON

din 400.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 3.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.