Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Furnizare remorca cu autoincarcare

Număr anunț
CN1086407
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
249.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
13.10.2025 08:56
Anunț de atribuire
CAN1158847
Termen limită
13.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257368

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170

Valoare atribuită

249.000 RON

din 250.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.