Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Bonuri valorice carburant
- Număr anunț
- CN1086415
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.293.260 RON
- Valoare atribuită
- 2.175.966,30 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159313
- Termen limită
- 14.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 674825-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257389
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
2.175.966,30 RON
din 2.293.260 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 117.293,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.