Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat
Furnizare fierastraie mecanice 2025 DSBC
- Număr anunț
- CN1086366
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- INA-FLORESCU SRL (CUI 984232)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.000 RON
- Valoare atribuită
- 131.147 RON 25,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159775
- Termen limită
- 17.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 670390-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257283
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INA-FLORESCU SRL CUI RO 984232
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
METATOOLS SRL CUI RO 11013871
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VASICOS CENTER SRL CUI RO 6444320
Valoare atribuită
131.147 RON
din 175.000 RON estimat
25,1%
Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 43.853 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.