Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare energie electrica pentru consumatorii alimentati pe medie si joasa tensiune
- Număr anunț
- CN1086529
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- GETICA 95 COM SRL (CUI 7562758)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.519.826,85 RON
- Valoare atribuită
- 79.424.589,35 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163267
- Termen limită
- 25.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 682504-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257841
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe la CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1257841.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea III - Contract.docx.p7s
- Sectiunea IV - Formulare-si-modele-doc.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GETICA 95 COM SRL CUI RO 7562758
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SPEEH HIDROELECTRICA SA CUI RO 13267213
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
79.424.589,35 RON
din 79.519.826,85 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 95.237,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.