Atribuită Anunț de participare

Furnizare prin închiriere de echipamente de tipărire

Număr anunț
CN1086503
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 980141)
Cod CPV
30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
761.155 RON
Valoare atribuită
1.005.544,80 RON
Data publicării
16.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1160190
Termen limită
17.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
680575-2025
Documentație de atribuire
DF1257637

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.005.544,80 RON

din 761.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.