- Număr anunț
- CN1086513
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- DTL MEDICAL SRL (CUI 22444730)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.067.380 RON
- Valoare atribuită
- 2.067.000 RON
- Data publicării
- 16.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1160891
- Termen limită
- 19.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 680802-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257615
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru si Contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1257615.pdf
- Formular de oferta-semnat.pdf.p7m
- Formular propunere tehnica-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DTL MEDICAL SRL CUI RO 22444730
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
2.067.000 RON
din 2.067.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro