Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat

Posturi de transformare prefabricate complet echipate, in anvelopa din beton 2025 (PTAB GARA + GATER - Madaras, Harghita)-2

Număr anunț
CN1086484
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
Cod CPV
31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760.000 RON
Valoare atribuită
598.620 RON 21,2% sub estimat
Data publicării
14.10.2025 14:35
Anunț de atribuire
CAN1159615
Termen limită
17.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1257587

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

598.620 RON

din 760.000 RON estimat 21,2%

Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 161.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.