Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
ECHIPAMENTE DE CLIMATIZARE – HRIA
- Număr anunț
- CN1086634
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Cod CPV
- 42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859.952,23 RON
- Valoare atribuită
- 765.222,70 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171563
- Termen limită
- 25.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 693560-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257752
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1257752.pdf
- Sectiunea - II - Caiet de sarcini.docx.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract.docx.p7s
- Sectiunea - I - instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare-si-modele-documente.docx.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DATACOR SRL CUI RO14731272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HVAC INTER TRADE SRL CUI RO 25610861
Valoare atribuită
765.222,70 RON
din 859.952,23 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 94.729,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.