Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Acord- cadru de furnizare conserve
- Număr anunț
- CN1086607
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15897200-4 · Conserve de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.623.422,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.597.879,12 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1160501
- Termen limită
- 24.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 688102-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257766
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
1.597.879,12 RON
din 1.623.422,80 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 25.543,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.