Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare uniforma de lucru si accesorii la uniforma de lucru pentru dotarea personalului silvic și altul decât cel silvic, din cadrul DS Mures

Număr anunț
CN1086582
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
MALEO SRL (CUI 3491441)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.198.060 RON
Valoare atribuită
2.196.514 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
20.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159884
Termen limită
18.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
688362-2025
Documentație de atribuire
DF1257771

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 2.198.060 RON Adjudecat: 2.196.514 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare uniforma de lucru si accesorii la uniforma de lucru p… 1.202.430 RON MALEO S.R.L. 1.201.550 RON ↓0,1%
2 Furnizare pantofi, ghete, bocanci 995.630 RON PIETA 994.964 RON ↓0,1%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MALEO SRL CUI RO 3491441
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480

Valoare atribuită

2.196.514 RON

din 2.198.060 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.546 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.