Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare medicament pentru sistemul musculo-scheletic -Nusinersenum sodic, solutie injectabila 12 mg, flacon 5 ml
- Număr anunț
- CN1065788
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.010.185 RON
- Valoare atribuită
- 26.077.071,22 RON
- Data publicării
- 01.03.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1126322
- Termen limită
- 08.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 124513-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205616
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CAIET DE SARCINI LD Program Boli rare 2024.doc.p7s
- FisaDate_DF1205616.pdf
- Formulare LD Boli Rare 2024.docx.p7s
- LD Program Boli Rare acord-cadru-fara-reluarea-competitiei 2024.docx.p7s
- LD Program Boli Rare-Caiet-de-Sarcini.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Valoare atribuită
26.077.071,22 RON
din 16.010.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro