Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,2% sub estimat
Oxigen medicinal lichefiat, Oxigen medicinal gazos, Protoxid de azot medicinal, Bioxid de carbon medicinal/tehnic, Oxid nitric, Azot și a soluțiilor tehnice aferente livrării
- Număr anunț
- CN1086676
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.963.872,80 RON
- Valoare atribuită
- 839.946 RON 57,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1160803
- Termen limită
- 26.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 694979-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258053
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Adjudecat: 839.946 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OXIGEN MEDICINAL LICHID SI SERVICII ANEXE AFERENTE LIVRĂRII OXI… | — | — | |
| 2 | OXIGEN GAZOS ÎN BUTELII ȘI SERVICII ANEXE AFERENTE LIVRĂRII OXI… | — | — | |
| 3 | PROTOXID DE AZOT MEDICINAL ȘI SERVICII ANEXE AFERENTE LIVRĂRII… | — | — | |
| 4 | BIOXID DE CARBON MEDICINAL ȘI SERVICII ANEXE AFERENTE LIVRĂRII … | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 839.946 RON |
| 5 | OXID NITRIC ȘI SERVICII ANEXE AFERENTE LIVRĂRII ACESTUIA | — | Anulat | — |
| 6 | GAZE TEHNICE ȘI SERVICII ANEXE AFERENTE LIVRĂRII ACESTORA | — | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 3
CARASCO IMPEX SRL CUI RO6818530
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353
Valoare atribuită
839.946 RON
din 1.963.872,80 RON estimat
57,2%
Adjudecat la 42,8% din estimat · economie 1.123.926,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.