În evaluare
Anunț de participare
Proiectare (PT+CS+DE) + asistență tehnică din partea proiectantului și execuția lucrărilor la obiectivul de investiţii: Reabilitare și modernizare Grădinița cu program prelungit "Trenuletul veseliei " , str Rodnei nr.3
- Număr anunț
- CN1086651
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.892.463 RON
- Data publicării
- 21.10.2025 13:00
- Termen limită
- 17.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 691950-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257957
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- Documentatie tehnica.part01.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part02.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part03.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part04.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part05.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part06.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part07.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part08.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part09.rar.p7s
- Documentatie tehnica.part10.rar.p7s
- FisaDate_DF1257957.pdf
- FORMULARE SI MODELE.odt.p7s
- MODEL CONTRACT DE LUCRARI.doc.p7s
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DROSERA COMSERV SRL CUI 3093683
Asociați 1
ARHI BEAST S.R.L. CUI RO 18744771
Subcontractanți 5
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
DRUMMAR MANAGEMENT S.R.L. CUI 36582180
MRG CONSTRUCT BN S.R.L. CUI 51915750
PIM CORPORATION SRL CUI RO 17287876
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AG CON INVEST SRL CUI RO33417366
Asociați 1
METRIC SPACE DESIGN S.R.L. CUI 40436620
Subcontractanți 3
ALEX SI ELA SRL CUI RO 22619246
SKYLINE ENGINEERING S.R.L. CUI RO30835569
TECHNICAL EXPERT CONSULT SRL CUI RO30620144
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TRANSILVANIA GRAND CONSTRUCT SRL CUI RO31008217
Asociați 1
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
Subcontractanți 6
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
INSTAL EXPERT SRL CUI RO 14426503
MW & KVA ELECTRIC S.R.L. CUI 37951641
PIM CORPORATION SRL CUI RO 17287876
PRO SECURITY SISTEM S.R.L. CUI RO36317655
Valoare estimată
10.892.463 RON
Deschise acum pe acest cod
167 licitații deschise pe 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de ren…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.