Atribuită Cumpărare directă

Upgrade aplicație InterSoft Deviz Profesional 2011 la ISDP 10- Configurația Arhitect (Antemăsurătoar

Număr anunț
DA35830286
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
Cod CPV
48330000-0 · Pachete software de planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON