Atribuită Anunț de participare

ECHIPAMENTE MEDICALE - Laborator de Balneologie, Medicină Fizică si Recuperare Medicală - 3 Loturi

Număr anunț
CN1086729
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL MEDICAL SRL (CUI 23125160)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391.000 RON
Valoare atribuită
391.000 RON
Data publicării
23.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1168754
Termen limită
03.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
700552-2025
Documentație de atribuire
DF1258083

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 391.000 RON Adjudecat: 391.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat terapie unde de soc focusate 140.000 RON
2 Aparat cu unde de soc radiale 73.000 RON UNIVERSAL MEDICAL S.R.L. 391.000 RON
3 Aparat terapie laser de inalta intensitate cu scanner 178.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL MEDICAL SRL CUI RO 23125160
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ICEMED SRL CUI RO 12854082

Valoare atribuită

391.000 RON

din 391.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.