Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

Achizitie rectivi 2

Număr anunț
CN1086809
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
HDL UNION SRL (CUI 16646521)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.576.133 RON
Valoare atribuită
1.455.357 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
27.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162541
Termen limită
28.11.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
707349-2025
Documentație de atribuire
DF1258271

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 1.455.357 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Hemocultoare MEDICLIM S.R.L. 155.978 RON
2 Pachet reactivi teste imunofluorescente compatibile cu analizor… HDL Union 1.118.375 RON
3 Reactivi ABL 90 FLEX X-Lab Solutions S.R.L. 175.700 RON
4 Reactivi transfuzii TODY LABORATORIES MED 5.304 RON
5 Kit pentru detectie SARS-CoV2 prin real-time PCR cu reactivi pr… Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HDL UNION SRL CUI RO 16646521
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.455.357 RON

din 1.576.133 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 120.776 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.