Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

Furnizare diverse medicamente

Număr anunț
CN1086810
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601.000 RON
Valoare atribuită
536.785 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
24.10.2025 07:11
Anunț de atribuire
CAN1158098
Termen limită
10.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258283

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 536.785 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 250ml B.BRAUN MEDICAL 5 contracte 187.115 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 869 · 20.11.2025 170.500 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 380 · 27.04.2026 7.420 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 878 · 24.11.2025 1.705 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 37 · 26.01.2026 3.710 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 130 · 25.02.2026 3.780 RON
2 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 500ml B.BRAUN MEDICAL 5 contracte 197.590 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 381 · 27.04.2026 7.760 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 63 · 02.02.2026 3.880 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 870 · 20.11.2025 178.500 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 879 · 24.11.2025 3.570 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 129 · 25.02.2026 3.880 RON
3 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 100ml B.BRAUN MEDICAL 4 contracte 152.080 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 532/2026 · 03.06.2026 5.860 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 242 · 23.03.2026 5.860 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 379 · 27.04.2026 5.860 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 871 · 20.11.2025 134.500 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242

Valoare atribuită

536.785 RON

din 601.000 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 64.215 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.