Atribuită Anunț de participare

SERVICE SI MENTENANTA INSTALATIE RADIOLOGICA COMPUTER TOMOGRAF INCISIVE

Număr anunț
CN1086800
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
Cod CPV
50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859.274,88 RON
Valoare atribuită
1.011.438,14 RON
Data publicării
27.10.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1166095
Termen limită
03.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
706369-2025
Documentație de atribuire
DF1258305

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.011.438,14 RON

din 859.274,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.