Atribuită
Anunț de participare
Aparate digitale de detectare si analiza-Extruder filamente materiale termoplastice
- Număr anunț
- CN1086753
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- FORMWERK SRL (CUI 32988372)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.000 RON
- Valoare atribuită
- 174.999 RON
- Data publicării
- 23.10.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1162045
- Termen limită
- 24.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 699976-2025
- Documentație de atribuire
- DF1257256
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Extruder filamente materiale termoplastice 19.06.2025.docx.p7s
- FisaDate_DF1257256.pdf
- Formulare produse_signed.pdf
- model contract.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORMWERK SRL CUI RO32988372
Valoare atribuită
174.999 RON
din 175.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro