Atribuită
Anunț de participare
Achiziționarea de tonere pentru fotocopiatoarele şi imprimantele din MDLPA pentru perioada 2026-2028
- Număr anunț
- CN1086747
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.575.530,08 RON
- Valoare atribuită
- 3.619.937,07 RON
- Data publicării
- 23.10.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1162531
- Termen limită
- 27.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 700258-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258138
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU model_semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini tonere 2026-2028_semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1258138.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
- Model Contract subsecvent_semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
3.619.937,07 RON
din 3.575.530,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro