Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,1% sub estimat

Materiale de curatenie cu punere la dispozitie a dispenserelor aferente

Număr anunț
CN1086889
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.729.600 RON
Valoare atribuită
5.204.631 RON 59,1% sub estimat
Data publicării
29.10.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1170712
Termen limită
08.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
715086-2025
Documentație de atribuire
DF1258300

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

5.204.631 RON

din 12.729.600 RON estimat 59,1%

Adjudecat la 40,9% din estimat · economie 7.524.969 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.